Anasayfa / Sohbet / Mynet Sohbet Nedir

Mynet Sohbet Nedir

Laflariz.Net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz sohbet odaları, mynet söyleşi, kelebek söyleşi, chat söyleşi kelimelerinde sımsıcak ortamları sizlere sunan en kıymetli söyleşi sunucusundan biridir. Öncelikle söyleşi nedir?

Söyleşi

sohbet, insanların kendi aralarında muhabbet etmek, kaynaşmak ve birbirlerini anlama ve anlatma özgürlüğüne sahip olan insanoğluın farklı dil, kültür, etkin kökenlerde birbirleri ile iletişim kurmak amacı ile yapılan bir eylemdir. Sohbet etmenin faydaları, insanlara olan yaklaşımlarını, fikirlerini ve özgür iradelerini kontrol etme gücüne haiz ve düşüncelerini karşı tarafa sözlü yada yazılı anlatma biçimidir.

Mynet sohbet nedir?

Mynet 1996-2015 senelerı arasında kurulan bir irc sohbet sitesi olarak tabir ettiğimiz chat sayfasıydı. Sonra geliştirilip gerek görsel tasarım gerekse sistematik olarak değiştirilerek mynet oyun, mynet haber, mynet okey diyerek daha da geliştirilip güzel bir ortam ağı oluşturulmuştur. Bizler de eski mynet söyleşi odalarını ele alarak sizlere eski sistem chat sayfası olan irc sohbet yönetimi kurmayı planladık ve başardık. İnsanları bir araya getirerek informasyon paylaşımında bulundukları ve güzel vakitler geçirmeleri amacı ile beraber eğlencenin keyfinı alabilecekleri bir ortam hazırlamak için kolları sıvadık. Sizlerde aynı ortamda bulunmak yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız bizimle beraber bu yolda yürümelisiniz. Mobil söyleşi olanakı ile isterseniz telefondan yada tablet bilgisayarlardan günün her saati nerede olursanız olun sayfamızı ziyaret ederek bizlere yetişme imkanına sahipsiniz.

Mynet sohbet kuralları nedir.

Her sohbet odalarının koymuş oldukları bazı kurallar vardır. Laflariz.Net ekibi olarak bizimde koyduğumuz bazı kurallar vardır. Bu kurallar sunucumuza bağlanan kullanıcıları sıkmak yada onların özgürlüklerini kısıtlamak değildir, aksine onların daha seviyeli ve huzurlu sohbet edebilmeleri amacı ile konulmuş kurallardır.
Mynet söyleşi odalarına bağlandıktan sonrasında kanalda küfür/argo kelimeler kullanmak yasaktır. Kanal görevlilerinin bu konudaki ikazlarını dikkate almak zorunludur.
Kanalda tartışma yaratacak sözler kullanmak ve kanal huzurunu bozacak kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.
Kanal içerisinde bulunan görevli dostların kanal huzurunu sağlamak için yapmış oldukları uyarılara uymak ne olursa olsun zorunludur. Bu mevzuda sizlerinde duyarlı davranmanız önemle rica olunur.

Laflariz.Net ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimizin bedava söyleşi odalarından yararlanmanız amacı ile açmış olduğumuz bu sayfada bulunan kurallara uymanızı rica eder iyi sohbetler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Eski Mynet Chat Odaları başlıklı makalemizde eski mynet, mobil chat ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Check Also

Bedava Bolu Mynet Sohbet Odaları

Birbirini tanımayan bir sürü insan, değişik şehirlerden hatta ülkelerden birbirleriyle mesajşim halinde olabilmektedir. Buda insanoğluın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir