Anasayfa / Sohbet / Eski Mynet Chat Odaları

Eski Mynet Chat Odaları

Slm arkadaşlar bugün sizlere eski mynet hakkında birazcık informasyon vereceğim. Eski mynet ve yeni mynet arasındaki farklar nelerdir? Bunlardan bahsedeceğim. Eski mynet söyleşi odaları nerelerde var hala eskisi şeklinde popüler mi bunları anlatacağım.

Eski mynet sohbet

Eski mynet denince akla gelen oyun odaları ve haberler olsa da mynet’in kendine özgü bir popülerliği vardı. Günümüzde insanların teknolojiye bağımlılığı ve mynet’in eski sürümü onun popülerliğinin kaybolmasına neden oldu. Bizde Laflariz.Net ekibi olarak sizlere eski mynet sistemi fakat yazılım olarak yeni sistemleri ile karşı karşıya bırakıyoruz.

Eski Mynet Chat

Eski mynet chat odalarında fazla bir seçenek olmadan insanoğluın bilgisayara mahkum olmaları söz konusuydu, fakat yeni mynet sistemi bu problemi ortadan kaldırıyor. Bizim kurmuş olduğumuz sistemde sesli chat, kameralı chat ve birçok oyun kanalları ile sizlerle birlikteyiz. Üstelik mobil sohbet sayesinde yalnız eski görünümünden eser olmadığını sizlerde farkına varacaksınız. Muhteşem şık tasarımı ve yeni özellikleri ile birlikte sizlerin ilgi odağı olmaktan kaçamıyor. Mynet sohbet odalarında yeni olan kelime oyunu, yarışma oyunu, çarkıfelek oyunları ile sizde kıyasıya yarışarak vaktin iyi mi geçtiğini anlamayacaksınız bile. Chat rulet kanalımız ile kameralı sohbetlere katılabilir yeni dostlar edinebilirsiniz. Canınız sıkıldıkça radyolu sohbetler ve muhteşem dj ekibi ile dostlarınıza şarkılar mükafaat edebileceksiniz.

Eski mynet ve yeni Mynet arasındaki fark

1.Eski mynet sohbet odalarında kameralı sistem bulunmamakta. Böylelikle insanların birbirlerini görme ihtimalleri olmadığından fazla bir kalıcılık söz mevzusu değildi. Fakat yeni mynet söyleşi odalarında insanoğluın özel doğrusu birebir görüşmelerinde kameralı sistem yardımıyla canlı olarak görüşme olanakı mümkündür.

2.Eski mynet sohbet odalarında yazılı söyleşi yazılımı gülücük smley işaretleri oldukça klasik ve basitti. Bizim sistemde ise hareketli smleyler mevcut. Bu yüzden söyleşi ederken keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

3.Eski mynet tasarımı oldukça sıradan ve basit bir şekilde tasarlanmıştı, ve mobil uyumlu olmadığından dolayı insanların bilgisayar harici başka bir yerden giriş olanakı bulunmamaktaydı. Fakat yeni sistemde ise mynet odalarına mobil yada tablet bilgisayarlardan da giriş olanakı bulunmaktadır.

Dünyanın her yerinden hatta Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz vakit giriş yapabilme olanağına sahip durumdasınız. Yeni arkadaşlar ve kendinize arkadaş arıyorsanız, birlikte süre geçirip vaktin iyi mi geçtiğini anlamayacak kadar bağımlı olabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Bedava Bolu Mynet Sohbet Odaları

Birbirini tanımayan bir sürü insan, değişik şehirlerden hatta ülkelerden birbirleriyle mesajşim halinde olabilmektedir. Buda insanoğluın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir